Back to the top

O nas

O nas

Bracia od urodzenia, najlepsi przyjaciele, kumple z zespołu. Zawsze byli ludźmi pełnymi pasji, którzy nie bali się eksperymentować. Grali w piłkę, tańczyli, sprzedawali tulipany. Prawdziwą pasję odnaleźli w muzyce, która otworzyła horyzont. Przez lata szukali sposobu na okiełznanie swoich demonów. Teraz nie boją się powiedzieć czego chcą i jak do tego dojść. Wiedzą już, że styl, w którym tworzą nazywa się Deer Scarlet.

Przemek

sesja zdjęciowa deer scarlet przemek z gitarą

Wizjoner, strateg, ekstrawertyk. Żyje po to, żeby podbijać świat. Czasem ciężko z Nim wytrzymać, ale bywają i dobre dni. Uwielbia czarny humor i dobrą rozmowę. Nie znosi szufladkowania i wyrażenia “nie da się”. Jeśli się za coś zabiera, to na poważnie. Nie lubi plastiku i niskiej jakości. Uważa, że jeśli wzmacniacz nie charczy, to nie jest wzmacniacz, a mikrofon koniecznie musi mieć piasek w brzmieniu.

Krystian

sesja zdjęciowa deer scarlet krystian przy oknie

Ten spokojniejszy, chociaż mówi głośno. W życiu szuka szczęścia i harmonii. Nie znosi braku profesjonalizmu i zaangażowania. Niedługo pewnie wytatuuje sobie coś na czole. Czasem rzuca wszystko i jedzie na drugi koniec Polski ratować buldogi. Kocha technologię i gadżety. Pewnie dlatego w Jego zestawie scenicznym znajdziecie sam plastik (to zdanie pisał Przemek :))

© 2018 Deer Scarlet